Yamakake je japanski street food format koji, uz sirovu ribu i ribani yam, sadrži i poširano jaje. Koliko znamo, SoHo je prvi azijski street food koji je u svoj repertoar uključio i yamakake. SoHov yamakake koji smo danas probali, dobro je pogođen za ciljanu, mlađu publiku: on je pun lako prepoznatljivih okusa, s dovoljno azijskih detalja da bi se doimao egzotično, a tu je još i bogati tekući žumanjak koji ovom ionako zasitnom jelu daje dodatno bogatu crtu.
Poke s lososom pripremljen je vrlo profesionalno: riža nije bila hladna, mango je bio optimalno zreo, a blaga ljutina srirache opet osigurava laganu prepoznatljivost žanra, što je važno za svaki street food i fast food. Temeljci za ramen prepuni su okusa, rolice korektne i opet točno usmjerene prema ciljanoj, adolescentsko-studentskoj grupi potrošača, dok je nigiri zaista ozbiljno dobar i nadilazi rang bilo kakve brze hrane; riža je bila mlaka baš kako treba,čvrsta, bez naznaka raspadanja, u optimalnoj količini u odnosu na vrlo solidni tunu.
SoHo, street food i sushi bar koji je radio u Dukljaninovoj ulici kraj Noela, ušao je u Good Food, jedan od najjačih domaćih lanaca brze hrane. SoHo, naravno, nikad nije ni pokušavao ući u rang restorana poput Tekke ili Matsunokija. SoHo se ne bavi gastronomijom, nego masovno popularnom hranom inspiriranom japanskim street foodom, u čemu je sasvim dobar. S obzirom na sve što smo danas probali, SoHov asortiman mogao bi drastično povećati komercijalni potencijal Good Fooda.